Ręcznie tworzone upominki na Dzień Ojca

Słodycze, perfumy, golarki, skarpety… – w sumie prezentów, jakie można sprawić Tacie w dniu jego święta, jest wiele. Wybór należy do każdego z osobna. Jednak warto zastanowić się nad czymś oryginalnym, modnym i eleganckim. Doskonałym wyborem mogą okazać się ręcznie tworzone upominki. Ich wybór też jest całkiem spory, ale to Ty musisz zdecydować, co ostatecznie wybierzesz.

co na dzień ojca kupić

Zawsze możesz stworzyć upominek samodzielnie

Jeżeli czujesz się na siłach, możesz stworzyć upominek samodzielnie. Co to będzie, zależy wyłącznie od Ciebie, od Twoich zdolności, możliwości i też wieku. Może to być laurka, jakaś kartka z życzeniami, a może być też coś bardziej oryginalnego, trudniejszego do zrealizowania. Możesz mu samodzielnie ozdobić kubek, ramkę na zdjęcie czy kubek na długopisy. Pomysłów jest wiele, a tak naprawdę co na Dzień Ojca zrobisz, zależy wyłącznie od Ciebie. Zadanie oczywiście nie jest proste. W końcu to ma być prezent, więc musi dobrze wyglądać.

Albo… kupić coś gotowego

Oczywiście możesz też wybrać łatwiejszą drogę i zdecydować się jednak na zakup czegoś gotowego. W tym przypadku jednak wciąż może to być ręcznie tworzony upominek, z tym że wykonany przez kogoś z większym doświadczeniem. Takie ręcznie tworzone upominki są wyjątkowe. Aż chce się na nie patrzeć i patrzeć… Teraz tego rodzaju propozycji na prezent dla Taty jest wiele i każdy znajdzie dla siebie coś idealnego. Co więcej, ręcznie tworzone podarunki dostępne są zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych.

magnesy na dzień ojca

Zwróć uwagę na upominki z drewna

Ciekawą propozycją są bez wątpienia drewniane upominki. Wyróżniają się trwałością, sprawiają wrażenie naturalnych. Jednym z pomysłów na upominek dla Taty w dniu jego święta są drewniane serduszka, które przybierają różnoraką formę. Najczęściej są to drewniane statuetki, jednak do polecanych należą również zawieszki i magnesy na lodówkę. Ich ogromną zaletą jest pomysłowe wykończenie. Na każdym z takich serc widnieje grawer – obrazek oraz tekst. Treść to nie tylko życzenia, ale również indywidualny podpis, który od razu wskazuje na to, od kogo ten podarunek jest. Drewniane serce to bardzo efektowna, elegancka, ale i trwała pamiątka, którą Tata będzie cieszył się przez długie lata. Co więcej, będzie dumny z prezentu i ze swojego dziecka. W takich sytuacjach liczy się przede wszystkim pamięć i gest.

Jeżeli uznasz, że taki prezent mógłby spodobać się Twojemu Tacie, to koniecznie zapoznaj się z naszym blogiem. Znajdziesz na nim mnóstwo ciekawych propozycji.